O nás

Reštaurácia Tirolská izba je obľúbeným miestom pre gurmánov a náročných hostí, ktorí si v príjemnej atmosfére radi vychutnávajú špeciality našej kuchyne.

01
Varíme pre vás
už 30 rokov
03
Kapacita
60 osôb
02
Kvalifikovaný
personál
04
Tirolská
atmosféra
1994

Reštaurácia bola otvorená v roku 1994 a odvtedy sa tešíme stále rastúcej obľube u našich hostí.

2004

V roku 2004 prešla naša reštaurácia kompletnou renováciou, vo zväčšených klimatizovaných priestoroch nájde okolo 60 hostí dostatok súkromia.

2021

Našim zákazníkom stále prinášame kvalitné služby a gastronomický zážitok. Naša reštaurácia prešla rebrandingom a refreshli sme dizajn stránky.

2024

Naša reštaurácia oslavuje 30 rokov od jej otvorenia.

Recenzie

Výborné jedlo vo veľkých porciách 😊 je skutočne ťažké zvládnuť polievku aj druhý chod. Personál je milý, ochotný a trendový 😄 oblečenie a la tiroláci 👍 Na jedlo väčšinou netreba dlho čakať. Rozhodne odporúčam! 🔝

Zdroj: Google
A
Andrea R.

Bolo to uplne skvelé. Prijemná obsluha a prostredie a hlavne jedlo bolo úplne úžasné. Boli sme velmi príjemne prekvapení. Ak sa zase vyskytnem v Bratislave, veľmi rád sa tam vrátim. Vďaka 😉

Zdroj: Google
E
Erik P.

Výborné jedlo vo veľkých porciách 😊 je skutočne ťažké zvládnuť polievku aj druhý chod. Personál je milý, ochotný a trendový 😄 oblečenie a la tiroláci 👍 Na jedlo väčšinou netreba dlho čakať.

Zdroj: Google
A
Andrea R.

Jedlo vynikajúce,velke porcie ,pivo výborne načapované. 👌Obsluha velmi rýchla ,milá,slušná hlavne ochotná 👍 Určite odporúčam a pridem zasa 😉

Zdroj: Google
M
Monika B.

Kvalitné Bavorské jedlo, je to dobrá vec zmena od tradičných Pizzerii. Treba niekedy aj niečo iné ako Talianská, Americká, Ázijská a domáca kuchyňa. Však už na každom rohu nájdete to isté. Nazdravie Priatelia :)

Zdroj: Google
T
Tomi T.

Náš Instagram